موارد کاربرد سوله

موارد کاربرد سوله : سوله ها و به طور کلی سازه های فلزی به جهت رفع نیازهای ساختمانی ساخته می شوند و در اختیار کارفرمایان قرار داده می شوند , این سوله ها بنا به نوع کاربریشان و نوع نیاز متقاضیان تولید می شوند . از جمله مواردی که می توان در آن ها از این سازه های فلزی استفاده نمود در ذیل آورده شده است :

موارد کاربرد سوله

·        سوله های صنعتی :

بیش ترین کاربرد سوله ها همین موارد صنعتی است که با هدف ساخت تولیدی ها و کارخانه های صنعتی صورت می پذیرد , این سوله ها بنا به موقعیت جغرافیایی محل ساخته می شوند و با توجه به کاربردشان مصالح به کار رفته در آن ها و روش ساختشان باهم متفاوت است . کارخانه های سنگین صنعتی , سردخانه های صنعتی , واحدهای تولیدی و .. از جمله مصارف صنعتی این نوع سازه هاست .

·        سوله های مرغداری :

این نوع سازه ها به جهت تهویه مطلوبی که دارند بسیار مناسب به جهت ساخت سوله های پرورش دام و طیور است , به دلیل نوع کاربری این سوله ها سازه ها را با سقف کوتاه و ارتفاع کم می سازند و ساخت آن بر اساس محاسبات و اصول فنی خاص صورت می پذیرد .

·        سوله های ورزشی :

این سازه ها با فضای گسترده ساخته می شوند به همین دلیل هم این نوع سازه ها در ساخت سوله های ورزشی به کار برده می شود , این نوع سوله ها هم با اصول مهندسی مخصوص به خود ساخته می شوند از سوله های ورزشی به عنوان سوله های چند منظوره نیز استفاده می شود .

·        سوله های تجاری :

از این نوع سازه ها در ساخت مرکز خریدها , پارکینگ ها , ساختمان های کوتاه تجاری , نمایشگاه های کتاب و ماشین , ادارات تجاری و .. نیز استفاده می شود .

ساختار و شکل ظاهری سازه ها در این نوع سوله ها باید با دقت و ظرافت خاصی صورت پذیرد تا سازه ی ساخته شده  از نظر ظاهری زیبا و بی نقص باشد .

خرید و فروش سوله

 

so9612020910

توسط | ۱۳۹۶-۱۲-۱۲ ۲۱:۰۰:۵۷ +۰۰:۰۰ اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۶|

پیام بگذارید