خرید سوله

خرید سوله : سوله ها از قطعات فلزی سنگینی ساخته شده اند که کمک به ساختار بندی مقاوم سازه می نماید . این سازه های فلزی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در مجموعه ها به عنوان سرپناه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و طراحی و ساختشان متناسب با نیازهای مشتریان صورت می گیرد , ساخت اصولی این سازه ها بیش ترین بهره وری و بازدهی را به دنبال خواهد داشت .

سوله ها را با اتصالات پیچ و مهره به هم متصل می کنند و سازه ای ایمن و مقاوم ساخته می شود . وزن این سازه های فلزی به میزان زیادی کم شده و قیمت آن ها نیز به طبع کاهش یافته است . مراحل ساخت سوله : ۱- طراحی سوله ۲- تولید سوله ۳- نصب سوله .

متقاضیان خرید سوله با دانستن یکسری اطلاعات می توانند اقدام به خرید سوله مناسب خود کنند . برخی از این اطلاعات در ذیل آورده شده است :

  1. سرعت ساخت سوله
  2. هزینه های ساخت سوله
  3. ابعاد دهانه ها سوله
  4. نصب جرثقیل ها در سوله
  5. قابلیت جابه جایی سوله
  6. میزان مقاومت خاک منطقه
  7. زلزله و یا باران خیز بودن منطقه
  8. و ..

پس از دانستن اطلاعات فوق خریداران با شناسایی دقیق نیازهای خود می توانند سوله متناسب نیازهای خود را خریداری کنند .

خرید سوله :

فاکتور مهم در ساخت و تهیه ی سوله قیمت آن می باشد . مهم ترین دلیل انتخاب این سازه های فلزی قیمت مناسب آن هاست که در مقابل امنیت و استحکام بالایی که دارند بسیار به صرفه هستند با جلوگیری از صرف هزینه های اضافی در ساخت سوله قیمت آن ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد طراحان و مهندسان با سطح علمی بالا و با تجربه می توانند در این زمینه کمک کننده باشند و با طراحی دقیق و اصولی این سازه ها نه تنها قیمت ساخت آن ها را کاهش می دهد بلکه سرعت ساخت را هم تا حد زیادی افزایش می دهد و سوله در مدت زمان کم تری در اختیار مشتریان قرار گرفته می شود .

 

so9611300903

توسط | ۱۳۹۶-۱۲-۱۵ ۱۵:۲۳:۱۶ +۰۰:۰۰ اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۶|

پیام بگذارید